Ata FoRuM
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olun
Ata FoRuM
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olun
Ata FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ata FoRuM

Merhabalar

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100

2 posters
YazarMesaj
MaGiCKoSı
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puan : 24

METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100 Empty
MesajKonu: METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100   METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:47 pm

[QUOTE=üzüntü;456123]ARKADAŞLAR ÖNCE ŞU LAYI OKUYUNUZ ....Üzülüyorum Ve KIRILMAYA BAŞLIYORUM..... SİTEM ETMEKTEDYİM :Sad

Üzüntü'nün Cevabı:Sevgili Arkadaşım ben 2 yıldır hıle sunuyorum ama Buna inan kısmenın necarına ne 1 yang gına dokun dum bazı fırcatcıalr Scriıperlerın adını cıkarmış Ve onalrın yuzunde hile yapıp sunmak bile gelmıyor içimden 2 yıldır 1 kişi desinki üzüntü ben carımı caldı yangımı mcaldı lütfen arkadaşlar bunda sonra ban güvenenlrı eklıyorum ve bır dah böle konualra cevap vermıycegım Haberınız olsun....Ben her Zaman Demisi,mdir Üzüntü Fun clup ve metin2.biz ailesiyiz....Şu Sitede 6 7 kişi adam gibi hile sunmaktadır..... 1 de benim isteyen tarma yapsın isteyen ezik carla oynasın denesin bende ASLA AMA ASLA böle bir sey söz konusu bile degildir.... Ben 2 yıldır alnımın teriyle Hile sunmaktayım....Ve sunuyorumda... Siz Ne sanıyorsunuz şimdi bu üzüntü bütün hileieri kontrol etmiyormu ediyorum bu yabancıalrın cıkardıgı bütün hilelerde KEYLOGER ve ve gizli Casus var onalrın verdigi hileyi kuruyorsunuz sonra Hiç farkında olamadan GÜMMMMM sonra onalr soyup bize geliyorsunuz diyorsunuz ki ''' Üzüntü veya bazı arkadaşlar benim çarımı Soyduuuu Sonra küfür kafir ''''''' ediyolar arkadaşlar burda Pc canavarı vardı şimdi oda yok..!Çoğu Arkadaşlarda bilirler ki onda sonra ben varım bu sitede adam gibi [lafım meclisten dışarı] hile süren ve paylaşan benim hilelerim okadar tutuluyorki adamlar burdan kopyalıp başka sitelerde sunmaktadırlar Sonra ben çıkardım gibi övünmektedirler... Oysaki Kimin Tutuldugu Ortada ve tıklanma Rekoru ve cevap Rekoru Kırdım her Geçengün emailler mesajlar Almaktayım...SİZE DİYCEKLERİM BU KADAR...HE DİYORSANIZ ÜZÜNTÜ HİLE CIKARMASIN İstemiyoruz Diye.... OK BENDE SİZE SÖZ VERİYORUM ARTIK BIRAKIRIM BU METIN2 yi ....Unutmayın ki Sizin İçin Elimden Geleni Yapıyorum....DİYCEKLERIM BU KADAR KALIN SAĞLICAKLA...!

Güncel 07/12/2009 Sayfa Güncellendi..

YENİ HİLEMİZ Bütünserverde Çalısır.... TORRIENT-Most Üzüntü Farkıyla...

Size Bir Kaç Bilgi Sunacağım Sonra Hilemizi Kurmaya Başlıycağız..?

Sayın Arkadaşlar METİN II TORRENT Hakkında Kimsenin Bir Bilgi Sahibi Oldugunu Sanmıyorum Kısa Ve net Anlatıcagım...

METİN II TORRENT Ne Dir.!

şimdi artık bu tür hileleri önlemek için artık LOg Sistemi Ayarlamaktadırlar
Mesela Siz hız koştunuz ve hileyi açtınız dimi...

bu Artık gm leri ilgilendirmiyor Neden?? derseniz...

Gmler METİN II TORRENT dosyasını sizin indirmeniz için yazılan bır programdır Yani LOG systemi siz 70 75 lwl gibi yakın kasıldıgınızda gm sizden şüpelenir ve log syseminize bakar ve BAnded Anlıycagınız Artık gmler peşinizde koşmayacaktır....

Siz Kendi Ellerinizle Kendinizi Yakacaksınız...

Olay Budur Başka Diycek Birşeyim Yok..
Sakın Yeni Pachleri Yüklemeyiniz...
Benim Yazdığım Script METİN II TORRENT'in Üstünden Geçer Ezer Bir Dahada Böyle Hata Ve METİN II TORRENT Denilen Pisliği Görmezsiniz..

ŞİMDİ HİLEMİZİ SUNUYORUM.....
%100 Güvenle İndirebilirsiniz.....
Bunu İndirip Kurabilirsiniz Kullanma Klavuzu İçindedir...!

Bu Bir İlk Bu Sitede En cok Tıklanan Benim!!
[URL="http://www.metin2.biz"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ailesi'ne Teşekkürlerimi Sunarım!!!!
5.500.000 Kişiye Çok Teşekkürlerimi Sunarım..!!!!

Çalışmıyoor diye bişe yok Çaresi bende

ID : SarumanAres
[URL="http://www.resimupload.com/ds834615245_b.html"][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]
Gerçek SarumanAres Şu Anda Hiç Bir Serverde Oynamıyor.... Fake SarumanAres'lere Dikkat

Üzüntü Bunuda Başardı!!!!!
İLK HİLEMİ SUNUYORUM>>>>TORRIENT-MOST<<<<<
Devamı Gelcektir.... TO be Contiunend....

LEADER SCRİPTER Üzüntü Productions Yapım
HIMMM PEkiii İlahi adalet BENDE

Unutmayınız Ki : Başarı Her Zaman Kıskanılır Ve Çekemezler...!
Bütün Buluş Tamamiyle Bana Aittir...!

Alıntı Yapıp Bazı Yerlerde Suncaklarına Eminim Buda Emek Çalma Denir..!

Hilede Bütün Serverler Vardır Her Serverde Kullanabilirsiniz.....

>>>>>>>>>>>>>>>>>TORRIENT-Most<<<<<<<<<<<<<<<

TORRIENT-Most DEVRİM BAŞLATTIM ÇÖZÜMÜ BENDEN Tamamen Ayarları Bana Aittir..!

VERECEĞİM AŞAMALARI UYGULAYIN

1.ci Aşama

İLK OLARAK WERECEĞİM LİNKLERİN TEKİNDEN DOSYAMIZI İNDİRİORUZ BUYRUN
Fremework 3.5 indiriyoruz Yoksa Çalışmaz...!
Ve Kuruyoruz...

Link>>>>[URL=" [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] "][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

Önemli Not::: Fremework 3.5 İndirmek Şart Değildir Eger Pc'nizde Bu Hile'yi Destekleyip Çalışıyorsa...!
İndirmeyiniz Gerek Olmaz..!
lk Baş Hileyi İndirin Çalışmazsa Fremework 3.5 Kurun .....!

2.ci Aşama

Hiemizi İNDİRİORUZ

[URL="http://www.megafileupload.com/en/file/149497/Torr--ent-Most-rar.html"] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [/URL]

3.ci Aşama

Karakter Karşınızdayken
HİLEMİZİ AÇIORUZ
Sakın oyuna Girmeyiniz yoksa Çalışmaz...
[URL="http://www.resimupload.com/ds834615245_b.html"][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

4.cü Aşama

DAHA SONRA METİN2.DE WEİTER YAPIORUZ (NOT=SAKIN METİN2 TURKİSCH YAPMAYA KALKMAYIN HİÇ Bİ SECENEGE BASMADAN WEİTER DİYORUZ..)
[URL="https://2img.net/r/ihimizer/img17/9887/99483191.jpg"][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

5.cü Aşama

3.HACK SİTE GELİP ORDA Option Var Orda tam 2 katane kutucuk Görceksiniz Onları Onaylayıp (Hack Neu Generieren Diyoruz ) Onaylıyoruz Yani
[URL="https://2img.net/r/ihimizer/img4/7021/15719794.jpg"][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

6.ci Aşama

SONRA 1 HİT ATTACK ANN DİORUZ Buna Benzer Şeyler Çıkacak Siz Ayarlayınız..

[URL="https://2img.net/r/ihimizer/img23/8096/36429773.jpg"][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]
7.ci Ve SON aşama Dikkat

VE HİLEMİZ OLDU Güle Güle Kullanınız

İYİ OYUNLAR

ÇEKME HİLEMİZ VARDIR ARKADAŞLAR ÇOK MESAJ ALIYORUM YOK DİYE... VAR...!

( 3.Hackseite Tıklayınız ve En Altta Moblock Yazar Onu Tıklayın yeşil Yapınız...! )

Çalışan Hilenin Özellikleri

Hızlı Koşma

Hit attack

Map Yani harita

Teleport

Ve daha bir çok Özellikleri....!

SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN METİN BELGESİNE NE YAPCAGINIZI YAZDIM....
RAR'IN İÇİNDE....

Soru ve Cevap Köşesi ...

Soru 1: Sayın Üzüntü Ben Kuramıyorum Bulamıyorum Nasıl Olcak Dowlands Olmuyor...!

Cevap 1: Sen Ne yap biliyon muu Şunu yap sadece...

Sen torrent tıkla yukle de yeterlidir sonra metin2_turkey klasörüne gir orda metin exe gibi aynı şey gozukcek pach yuklemeden dırek tıkla acılcaktır .....

Soru 2: Üzüntü abi kaç saniye sürüyor yüklemsi ve Nerden Giricem...!
Cevap 2 :Zaten öle 3 4 Saniye Sürüyor Yüklenmesi JET HIZINDA Anlarsın Ya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

O kadar yüklü dosya degil 3 4 saniyelik dosya Yüklendikten Sonra Metin2_turkey klasörübe gir
Orda metin2 exe yi Beyaz görcen onu masa üstüne at Smile başka sorun yok Sonra Gir...

Soru 3: Üzüntü Abi Kuruyorum Fakat 29 server var neden...!
Cevap 3: Hileyi Kurmadan Önce Pach Tamamen Yükle Metin2 Den Gelen Torrıent te Yüklensin Sonra Hileyi Kur bütün Serverler Orda Smile

Soru : 4 Önemli Not: Benim verdiğin torrenmost var ya onu yüklediğimiz takdirde yeni server gelirse otomatik eklenir mi silip baştan mı yapmamız gerekiyor herşeyi ?

Cevap 4 : Evet Ama ama sana link vercem orda metin2.exe var onu tekrar metin2 klasörüne at veya masa üstüne at pach yükler sakın silme arar yedekte dursun....

Link
[URL="http://www.megafileupload.com/en/file/152091/metin2-upload-client-rar.html"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

[URL="http://uzuntufunclup.yetkin-forum.com/"]Üzüntü Fun CluB Hoş Geldiniz[/URL]

Benim Emegimi Çalıpta Başka Siteye Yayanlara Haram Ediyorum....!

Uzaktan Yardım İletişimi İçin..... [EMAIL="uzuntu_metin2.biz@hotmail.com"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/EMAIL] EklersenizEn Kısa Sürede Yardım Edilcektir.....! Eski MSN'em Degisti Yeni Msn' [EMAIL="uzuntu_metin2.biz@hotmail.com"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/EMAIL]
Sanmayın ki Email Bakmıyorum İşte İspati Hergün Bakıyorum:)
Bazıları Email'lere Bakmıyom Diye Kanıt Sunuyolar Sad
Kolay mı? Her Gün Email'lere Cevap Vermek Günü'mün Yarısı Email'Lerle Geçiyor..!
Günlük EN AZ 800 Email Alıyorum Gerisini Siz Hesap Edin..
Cevap Vermek Zorundayım... Tek Tek Her Birine
Ben Yani üzüntü İŞİMİ Ciddiye Alırım... Saygılar
Beni Destekleyen HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM

[URL="http://www.resimupload.com/ds961112434_Ads%C4%B1z.html"][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

1 Adet Küüçücüük +rep Please Teşekkürler

Sevgi Saygı Çerçevesinde Olmak Dileğiyle

KESİNLİKLE NE VİRÜS NEDE HİLE YOKTUR Tamamiyle Orjinaldir ( İYİ OYUNLAR..)

Toplama Yapalım mı...! ++Rep

R+E+P= REP Please Teşekkürler :f68:Smile

AMAN BUNDA VİRÜS VARDIR TROJAN VARDIR KEYLOG VARDIR DİYİP KORKANLAR İNDİRMESİN LİNK TEMİZDİR ÇALIŞIYORDUR

TARATMA SONUÇLARI:
virüstotal:[URL="http://www.virustotal.com/tr/analisis/74b4a8b06e7fb73483503c96aa24ab5f"]Virustotal. MD5: 0cce3c1878c846e8f8bc33b5cfe9d4d1 (Suspicious) - DNAScan VIPRE.Suspicious[/URL]
virusscan.jotti.org:Scan taken on 25 Oct 2008 09:18:12 (GMT) A-Squared Found nothing
AntiVir Found nothing
ArcaVir Found nothing
Avast Found nothing
AVG Antivirus Found nothing
BitDefender Found nothing
ClamAV Found nothing
CPsecure Found nothing
Dr.Web Found nothing
F-Prot Antivirus Found nothing
F-Secure Anti-Virus Found nothing
G DATA Found nothing
Ikarus Found nothing
Kaspersky Anti-Virus Found nothing
NOD32 Found nothing
Norman Virus Control Found nothing
Panda Antivirus Found nothing
Sophos Antivirus Found nothing
VirusBuster Found nothing
VBA32 Found nothing

Scanner Malware name A-Squared VirTool.Win32.DelfInject.X!IK AntiVir TR/Buzus.iij ArcaVir Trojan.Spynet.A Avast Win32:Trojan-gen {Other} AVG Antivirus X BitDefender Trojan.KeyLogger.MSZ ClamAV X CPsecure X Dr.Web DLOADER.Trojan F-Prot Antivirus W32/SecRisk-ProcessPatcher-based!Maximus F-Secure Anti-Virus Backdoor.Win32.SpyNet.a G DATA Win32:Trojan-gen Ikarus VirTool.Win32.DelfInject.X Kaspersky Anti-Virus Backdoor.Win32.SpyNet.a NOD32 probably a variant of Win32/Genetik Norman Virus Control W32/Malware.EEFT Panda Antivirus X Sophos Antivirus X VirusBuster X VBA32 Trojan.Win32.Agent.ahyv

Alina-5'e Kocaman TEŞEKKÜRLER ' iMi Sunarım.......Konuyu Sabitledigi için :f68:

Bu mesaj [URL="http://www.metin2.biz/posthistory.php?p=456123"]alina-5 tarafından yeniden düzenlendi:[/URL]; Bugün 12:09.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sen Benim Aradığım Olabilirmisin....! ASSLAA
İnsanlar Her Gördügü Işığı Umut Sanar
Bilmezler'ki O Işık Bir Gün Söner
Aldanma Güzelliğine Pişman olursun
El Seni Benim Kadar Düşünmez Rezil Olursun...!
++Rep Vermeyi Bilmeyen Arkadaşlara Söylüyorum Benim
<<<<< Bu taraftaki Terazime Dilediginiz Rakamı Yazıp Değerlendire Bilirsiniz...!

ALIN Size ADALET....... Neden Ban Yiyoruz Hiç Düşündünüz Mü!!!!
Çok Araştırdım Ve Buldum ....Link>>>> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Hileler Öldü Sad Artık Yok Sad
1.cisi Multihack
2.cüsü Anti As
3.cüsü Anti-Hile
4.cüsü Anti-Sc-Bot [/QUOTE]

Very Happy REP PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
ReWeS
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puan : 10

METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100 Empty
MesajKonu: Geri: METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100   METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:50 pm

Sağol Aga Torrnet yok Hile çalşıyor emğe saygı bence teşşekürlerrrrrrrrr

METİN2 ULTRA-HİLE yeni patchde çalışıyor%100
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin 2 Hile-Metin 2 Hile-Metin 2 Hile